Wybielanie zębów

 

         Profesjonalne wybielanie zębów w gabinecie pod opieką lekarza stomatologa daje większą gwarancję efektu. Zęby zostaną wybielone szybciej i skuteczniej. W krótkim czasie staną się widocznie jaśniejsze. Wybielanie prowadzone przez lekarza zapewnia bezpieczeństwo, właściwą kontrolę wybielania oraz zastosowanie materiału dopasowanego do indywidualnych potrzeb pacjenta. Jest to możliwe tylko w gabinecie, gdzie wybielanie poprzedzone jest diagnozą, profesjonalnym oczyszczeniem zębów oraz właściwym przygotowaniem. W końcu chcesz dla swoich zębów jak najlepiej !

 

Oferujemy metody:

- wybielanie wewnątrzkomorowe (pojedyncze zęby)

- wybielanie nakładkowe (tzw. nocne) - wstępny proces wybielania przeprowadzany jest w gabinecie. Następnie otrzymasz materiały do wybielania domowego wraz z instrukcją ich użycia.

- wybielanie przy użyciu systemu BEYOND - szybki, bezpieczny i skuteczny jednorazowy zabieg wybielania zębów

       

 

 

  

PAMIĘTAJ: Zęby wybielane profesjonalnie pozostają białe przez długi czas. Okres ten wydłużą regularne profilaktyczne wizyty w gabinecie stomatologicznym oraz właściwa higiena jamy ustnej.

  

Najczęściej zadawane pytania:      

Czy wypełnienia w zębach też zostaną wybielone?

Żaden materiał do wybielania nie wpływa na wypełnienia (plomby, korony, licówki). To jeszcze jeden argument przemawiający za odbyciem konsultacji z lekarzem stomatologiem. Zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie, które doprowadzi do poprawy estetyki Twojego uśmiechu.

 

Co powoduje przebarwianie zębów?

Zęby ciemnieją wraz z wiekiem. Szybkość tego procesu zależy od cech genetycznych oraz zwyczajów związanych z higieną jamy ustnej. Istnieje jednak wiele substancji, które przyspieszają ten proces, np. kawa, herbata, papierosy, kolorowe napoje, czy żywność zawierająca barwniki. Również niektóre leki (np. tetracykliny) mogą być przyczyną przebarwień zębów.

 

Przykłady wybielania pojedynczych zębów: