Koszt leczenia protetycznego

Koszt leczenia protetycznego w każdym przypadku ustalany jest po przeprowadzeniu badania i diagnostyki radiologicznej.

Pacjent otrzymuje od nas indywidualny plan leczenia z kosztorysem (w formie pisemnej).

Przykładowe koszty prac protetycznych:

 

INLAY, ONLAY, OVERLAY

1900

PLN

Estetyczna odbudowa protetyczna wykonywana w przypadku zniszczeń korony zęba (rozległe ubytki próchnicowe, złamania częściowe zębów, stan po leczeniu kanałowym), kiedy odbudowa przy użyciu wypełnień kompozytowych nie gwarantuje prawidłowej i trwałej rekonstrukcji takiego zęba.

 

 

 

 

 

LICÓWKA PORCELANOWA

2300

PLN

Licówki są uzupełnieniami estetycznymi w postaci cienkich płatków porcelanowych, które są przyklejane do zębów na powierzchniach wargowych/policzkowych. Pozwalają m.in. na: zmianę koloru, korektę kształtu zęba, zamknięcie szpar między zębami.

 

 

 

 

 

LICÓWKA PORCELANOWA PREMIUM

2800

PLN

Bardzo cienkie licówki porcelanowe o najwyższej estetyce i bardzo naturalnym wyglądzie. Istnieje możliwość wykonania ich na zębach bez wcześniejszej preparacji. Ceramika napalana jest w całości ręcznie.

 

 

 

 

 

KORONA PORCELANOWA e.MAX

2200

PLN

Korony pełnoceramiczne e.Max najlepiej ze wszystkich koron naśladują naturalny kolor zęba zachowując jednocześnie wysoką wytrzymałość mechaniczną. Szczególnie polecana na zęby w odcinku przednim.

 

 

 

 

 

KORONA CERKONOWA

2000

PLN

Korona ze względu na dużą wytrzymałość mechaniczną może być stosowane na wszystkich zębach jako korona pojedyncza lub jako element mostu protetycznego.

 

 

 

 

 

KORONA PORCELANOWA NA BAZIE STOPU METALI NIESZLACHETNYCH

1800

PLN

Korona porcelanowa, która posiada wewnętrzy metalowy szkielet i ze względu na dużą wytrzymałość mechaniczną może być stosowane na wszystkich zębach jako korona pojedyncza lub jako elementy mostu protetycznego. Dobra estetyka.

 

 

 

W naszej klinice pacjent nie płaci za znieczulenia w trakcie całego leczenia oraz za korony, mosty i licówki tymczasowe.