Projektowanie uśmiechu

Zaprojektujemy i wykonamy Twój wymarzony uśmiech!

 

Silne i piękne zęby poprawiają nasze samopoczucie i wiarę w siebie oraz korzystnie wpływają na odbiór naszej osoby - zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym. Aby spełnić najwyższe oczekiwania dotyczące pięknego uśmiechu u naszych Pacjentów oferujemy  cyfrowe projektowanie indywidualnego uśmiechu - Digital Smile Design.
DSD jest to proces, który symuluje wynik leczenia, umożliwiając w ten sposób wizualizację wyników leczenia jeszcze przed jego rozpoczęciem. Analiza projektu pomaga lekarzowi wybrać najlepsze rozwiązania do osiągnięcia zaplanowanego efektu końcowego.

Swoją ogromną popularność, koncept DSD zawdzięcza temu, że pozwala stworzyć uśmiech idealny. Wykorzystując osiągnięcia współczesnej stomatologii estetycznej mamy możliwość spełnić oczekiwania najbardziej wymagających Pacjentów. 

A co najważniejsze: Pacjent od samego początku aktywnie uczestniczy w tworzeniu swojego nowego uśmiechu!

 

Procedura projektowania uśmiechu:

 

Projektowanie - Etap 1

Zebranie wszelkich informacji niezbędnych do stworzenia cyfrowego projektu uśmiechu (DSD) ...

... projektowanie uśmiechu indywidualnie dopasowanego do fizjonomii i charakteru Pacjenta ...

 

... i przedstawienie cyfrowej symulacji nowego uśmiechu. Na tym etapie wspólnie z pacjentem możemy dowolnie modyfikować kształt i układ zębów.

Projektowanie - Etap 2

WAX-UP - stworzenie woskowego modelu przyszłych zębów na podstawie  projektu cyfrowego.

Projektowanie - Etap 3

MOCK-UP, czyli symulacja nowego uśmiechu w ustach pacjenta. Już na tym etapie pacjenci mają szansę naocznie przekonać się jakich efektów mogą się spodziewać po zakończeniu leczenia.

Realizacja projektu - Etap 4

sytuacja wyjściowa efekt końcowy leczenia