Witamy w naszej klinice!

              Centrum Stomatologiczne NOVA zostało stworzone z myślą o Pacjentach wymagających pragnących w komfortowych warunkach uzyskać efekt zdrowego i pięknego uśmiechu. Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu pozwala podjąć się leczenia bardzo skomplikowanych przypadków. W codziennej praktyce korzystamy ze sprawdzonych materiałów o najwyższej jakości.  Stosujemy najnowocześniejszy sprzęt, który w połączeniu z najnowszymi technikami  oraz indywidualnie dopasowanymi  metodami  leczenia przynosi uznanie i zaufanie naszych Pacjentów.                           

        W ramach naszych usług oferujemy kompleksowe interdyscyplinarne leczenie z zakresu implantologii, stomatologii estetycznej, ortodoncji, endodoncji oraz stomatologii zachowawczej.

Aby sprostać oczekiwaniom naszych Pacjentów stale podnosimy swoje kwalifikacje na licznych kursach i szkoleniach. Stanowiąc zespół konsultujemy pomiędzy sobą podejmowane procedury terapeutyczne, tak aby kompleksowe działania przynosiły jak najlepsze efekty.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na naszej stronie, które mają na celu przybliżenie Państwu możliwości leczenia stomatologicznego jakie oferujemy.

              

Zostając naszym Pacjentem, będziesz mile zaskoczony,

jak spokojnie i bezboleśnie mogą wyglądać wizyty u dentysty.

Nie wierzysz? SPRAWDŹ!

       
 
 
 

 

licówki porcelanowe  korony lava  protetyka  korony pełnoceramiczne  implanty  ortodoncja  leczenie kanałowe  stomatologia estetyczna  dentysta szczecin  stomatolog szczecin  implanty szczecin  ortodonta szczecin  

zahnarzt in polen   tandl?ge polen  zahnersatz polen  implantate polen  implantate stettin